یک مقام چینی در جریان تحقیقات در مورد مرگ 21 دونده در اثر خودکشی آشکار درگذشت

به نظر می رسد كه یك كارمند دولت چینی در حین تحقیق در مورد مرگ پریده است مرگ 21 دونده در ماه گذشته تلویزیون دولتی روز جمعه گزارش داد ، هنگامی که باران یخی و باد طوفانی به کوهی که در آن در مسابقه فوق ماراتن با یکدیگر رقابت کردند برخورد کرد.

تلویزیون مداربسته گزارش داد كه روز چهارشنبه به پلیس اطلاع داده شد كه مردی از آپارتمان خود پرید و درگذشت. تحقيقات نشان داد كه وي دبير حزب كمونيست شهرستان جينگتاي ، لي زوبي بود. می گوید قتل منتفی است.

روز جمعه ، دولت گانسو در غرب چین 27 کارمند خود را مجازات کرد ، لی را پس از مرگ آزاد کرد اما معاون او ، ژانگ ونلینگ را برکنار کرد ، CCTV گزارش داد. دو مقام رده پایین دیگر در انتظار تحقیقات بیشتر بازداشت شدند ، در حالی که دیگران مجازات های اداری ، تنزل مقام ، اخطارها و نواقص دریافت کردند.

مرگ در مسابقات چین
در این عکس ، که توسط خبرگزاری شین هوا چین تهیه شده است ، امدادگران برای جستجوی بازماندگان در یکشنبه 23 مه 2021 وارد منطقه جینگتای ، شهر بین ، استان گانسو در شمال غربی چین شدند. بیش از ده ها نفر در حال فرار از ماراتن کوهستانی ، تلف شدند .

Fan Passion / AP


در این گزارش آمده است كه گزارشی كه از طرف استان صادر شده فقدان برنامه ریزی مناسبی برای رویداد و عدم توانایی در پاسخگویی م effectivelyثر پس از وخیم شدن چشمگیر شرایط آب و هوایی در مسابقه 22 مه را نشان می دهد.

در این گزارش آمده است كه كمیته برگزاری در اجرای پروتكل های مدیریت رقابت خود موفق نبوده و به دلیل “بسیار رسمیت گرا و بوروكراتیك” مقصر بوده است.

دوندگان 100 کیلومتر (62 مایل) را تا حدی در یک مسیر کوهستانی بسیار باریک و در ارتفاع 2000 تا 3000 متری (6500-9،800 فوت) در جنگل سنگ زرد زرد در بایین ، گانسو دویدند.

گزارش ها حاکی از آن است که برای هر قربانی 150 هزار دلار پیشنهاد شده است ، اما برخی از اعضای خانواده این مبلغ را رد کرده و می گویند بسیاری از کشته شدگان حامل مواد غذایی هستند و در رده های بالای ورزش خود هستند. در میان کشته شدگان دونده معروف لیانگ جینگ بود که در یک مسابقه 100 کیلومتری (62 مایل) در صحرای گوبی پیروز شد.

در حالی که این مسابقه قبلاً چندین بار برگزار شده بود ، بدیهی است که دوندگان از هوای سرد و شرایط دشوار در مسیرهای شیب دار آسفالت که از ترکیبی از سنگ و ماسه تشکیل شده بودند ، شگفت زده شدند.

در پس زمینه یخبندان و بادهای شدید ، حدود 50 نفر از بیش از 170 ورزشکار در خانه های غاری سنتی نگهداری می شدند که توسط چوپانان نگهداری می شدند. یک مأموریت نجات شبانه بیشتر آنها را به ایمنی رساند ، گرچه تعدادی مجبور شدند در بیمارستان بستری شوند.

اگر شما یا کسی که می دانید در معرض خطر خودکشی است ، کمک می کند. با شماره تلفن ملی پیشگیری از خودکشی به شماره 800-273-8255 تماس بگیرید ، برای یک مشاور بحران از طریق شماره 741741 پیام ارسال کنید یا به самоخود مراجعه کنید.

2021-06-11 20:43:18

مطالعه کنید :  رضایت و انتخاب کوکی ها برای NPR