چین از تایوانی ها می خواهد Covid-19 را در سرزمین اصلی راه اندازی کنند زیرا جزیره با اوج ویروس کرونا مبارزه می کند – اخبار جهانی RT

پکن بار دیگر درخواست خود از تایوان را برای برداشتن “موانع مصنوعی” و اجازه واکسن “ایمن و موثر” از سرزمین اصلی تکرار کرد و از تایوانی ها خواست که بیایند و واکسینه شوند.

ادامه مطلب


فعالان تایوانی از دولت می خواهند که به محدودیت های

چین بارها پیشنهاد ارسال واکسن های ویروس کرونا به این جزیره را داده است ، پکن ادعا می کند جز integ لاینفک این کشور است. نیشهای ساخت چین در تایوان مورد تأیید قرار نگرفت و وی استفاده از واکسن های ساخت غرب را انتخاب کرد.

این تماس روز جمعه توسط سرویس تایوان چین تکرار شد و از مقامات تایوانی خواسته شد که در اسرع وقت اجازه استفاده از شلیک در چین را بدهند.

“[We] از مقامات بخواهید صمیمانه به صدای مردم این جزیره گوش فرا دهند و موانع مصنوعی ورود واکسن های قاره ای به تایوان را در اسرع وقت برطرف کنند تا هموطنان تایوانی بتوانند واکسن های قاره ای ایمن و موثر دریافت کنند. “ سخنگوی ما شیائوگوانگ در بیانیه ای که رسانه های دولتی چین به اشتراک گذاشته اند گفت.

این مقام همچنین از مردم تایوان خواست تا برای واکسیناسیون به این قاره بیایند. برای واجد شرایط بودن برای تلقیح ، تایوانی ها باید واکسیناسیون را رعایت کنند و اقدامات کنترل شیوع Covid-19 را دنبال کنند. سخنگو افزود ، تا 31 ماه مه ، حدود 62000 در این قاره واکسینه شده اند.

تماس چینی در حالی است که این جزیره گزارش می دهد 287 عفونت روزانه جدید – یکی از آنها وارد شده و بقیه به صورت محلی منتقل می شوند – و همچنین 24 مورد مرگ جدید. تایوان در همه گیری بسیار خوب عمل کرده است ، در بیش از یک سال فقط حدود 1000 مورد را یافته است ، اما در هفته های اخیر وضعیت تغییر کرده است ، در حال حاضر کشور جزیره با گسترش سریع بیماری روبرو است. نتایج آن اکنون از 12000 مورد فراتر رفته است ، از اواسط آوریل بیش از 360 نفر در معرض بیماری قرار گرفتند.همچنین در rt.com
تایوان می گوید قرارداد تولید AstraZeneca Covid با شکست مواجه می شود زیرا نیازهای تولید بیش از حد زیاد است


فکر می کنید دوستانتان علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

مطالعه کنید :  بلاروس: وقتی منتقدان بازداشت وی را به عنوان "گروگان" محکوم می کنند ، رومن پروتاسویچ در تلویزیون دولتی ظاهر می شود

2021-06-11 13:17:37