پلیس نخبگان آلمان پس از تحقیق در مورد به اشتراک گذاشتن محتوای نئو نازی ها – RT World News منحل شد

وزیر کشور ایالات متحده در جریان تحقیق در مورد به اشتراک گذاشتن محتوای افراط گرایانه و نئونازی ها در گپ های گروهی گفت: یك واحد ویژه در شهر فرانكفورت آلمان منحل شده است.

پیتر بوت ، وزیر کشور ایالت هسن آلمان مرکزی ، روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت ، فرماندهی عملیات ویژه ، معروف به SEK ، دیگر در این شهر وجود نخواهد داشت “شکست کامل” در رهبری.

این اعلامیه درست یک روز پس از آشکار شدن تمایلات افراط گرایانه راست افراطی برای تعدادی از اعضا اعلام شد. حدود 20 نفر از اعضای SEK ، چه فعال و چه سابق ، در اتاق های گفتگوی گروه ویژه تبادل نظر کرده اند. رسانه های محلی گزارش دادند که این گزارش ها حاوی تصاویری از آدولف هیتلر و اسواستیکا است – که در آلمان مدرن ممنوع است و همچنین توهین به پناهجویان.همچنین در rt.com
آلمان در حال تحقیق درباره 17 افسر فرماندهان پلیس برای به اشتراک گذاشتن محتوای نئو نازی است


تشخیص اینکه متن ها و تصاویر مشترک پیش بینی شده پیشنهاد می کنند “برخی از اعضا” بوت گفت که وی از طرف SEK افراط گرایان راست گراست “راه اندازی مجدد عمده” و بازسازی نیرو.

این بخش مسئولیت رسیدگی به موارد اضطراری سطح بالا ، از جمله عملیات گروگان گیری و ضد تروریسم را دارد و یک واحد نخبه محسوب می شود. اکنون، “تخلف غیرقابل قبول” بوت گفت ، اعضای آن منجر به انحلال آن شدند ، افزود: اگرچه نیروهای ویژه برای دولت حیاتی هستند ، اما تغییرات در آنها بسیار مهم است “به ناچار.” آ “باید فرهنگ کاملاً جدیدی از مدیریت پایین و متوسط ​​ایجاد شود” او گفت.

طبق یافته های تحقیقات مخفی ، روسای اعضای این واحد از مکالمات نازی ها در این چت ها مطلع بودند ، اما در این باره کاری نکردند.

بوت گفت ، هیچ یک از افسران تحقیق شده بین 29 تا 54 سال به کار در نیروهای ویژه ادامه نخواهند داد و احتمالاً توسط پلیس هسن اخراج خواهند شد ، و افزود که این اتهامات ادامه خواهد یافت. “از نظر قوانین کیفری و انضباط سازگار است.”

تاکنون هیچ مدرکی وجود ندارد که واحد تعطیل با گروه های دیگر ارتباط برقرار کرده باشد ، “اما تحقیقات در مراحل ابتدایی است ،” او اخطار داد.


جرم با انگیزه سیاسی در آلمان
مطالعه کنید :  نخست وزیر ایرلند - نخست وزیر ایرلند می گوید ، مداخله بایدن برای عبور از بن بست در ایرلند شمالی "مهم" است

در همین حال ، رسانه های محلی گزارش دادند ، تغییرات نیروهای ناشی از این رسوایی باعث تقسیم نیروهای سیاسی کشور شده است. در حالی که برخی از جمله حزب دست راستی آلترناتیو برای آلمان (AfD) می گویند که انحلال نامتناسب است ، برخی دیگر می گویند که این کافی نیست و وزیر کشور را به استعفا دعوت می کنند. مقامات عالی رتبه نیز به درگیری متهم می شوند “فقط یک علامت است ، اما علت مشکل نیست.”

“مکالمات مداوم مورد به مورد ، بی اهمیت جلوه دادن شبکه های جناح راست و جنایات و جنجال های رسوائی رسوا ، دارای سیستم است.” جانین ویستلر ، رئیس حزب چپ آلمان ، از Frankfurter Allgemeine Zeitung گزارش می دهد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

2021-06-11 20:44:11