شرکت ارتباطات از راه دور فرانسه نارسایی نرم افزار را مقصر قطع شبکه ، غیرفعال کردن شماره های اضطراری ملی می داند – RT World News

بر اساس یک تحقیق داخلی توسط بزرگترین اپراتور مخابراتی کشور ، اورنج ، قطع عمده شبکه ای که از شماره های اضطراری در فرانسه در هفته گذشته جلوگیری کرد ، ناشی از خرابی نرم افزار بود.

شماره های اضطراری برای پلیس ، آمبولانس و آتش نشانی در تاریخ 2 ژوئن برای چندین ساعت در دسترس نبودند “خطای نرم افزار سرور تماس بگیرید” این شرکت روز جمعه گفت.

نارنجی گفت که منبع مشکل متعاقباً توسط تأمین کننده تجهیزات مشخص و رفع شد ، اما وی مشخص نکرد. وی تأکید کرد که قطع شدن شبکه نتیجه یک خطا بوده و به دلیل حمله سایبری نیست.

دولت فرانسه که سهم عمده ای در اورنج دارد ، به آژانس امنیت ملی سیستم های اطلاعاتی دستور داده تحقیقات جداگانه ای درباره این حادثه انجام دهد ، که انتظار می رود حدود دو ماه به طول انجامد.همچنین در rt.com
“اختلالات غیرقابل قبول” که شماره اضطراری را غیرفعال می کند فرانسه را مبهوت می کند در حالی که 3 نفر در میان هرج و مرج و تماس دولت می میرند


رئیس جمهور امانوئل مکرون قبلاً گفت که او بوده است “بسیار نگران” از زمان استراحت ، در حالی که وزیر کشور جرالد دارمانین آن را چنین توصیف کرد “جدی و غیرقابل قبول”.

به دنبال این خرابی ، استفان ریچارد ، مدیر عامل شرکت Orange ، توسط دولت فراخوانده شد تا در مورد این حادثه بحث کند. ریچارد نیز پیشنهاد خود را داد “عذرخواهی عمیق” به کشور به دلیل قطع.

“سه یا چهار نفر” وزیر بهداشت ، اولیویه وران پس از این حادثه گفت که در هنگام هرج و مرج ناشی از وقفه درگذشت. با این حال ، وی افزود که خیلی زود است که این مرگ و میر به طور مستقیم به مشکلات نارنجی مرتبط شود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

2021-06-11 22:34:00

مطالعه کنید :  رضایت و انتخاب کوکی ها برای NPR