رضایت و انتخاب کوکی ها برای NPR

سایت های NPR از کوکی ها ، فناوری های ردیابی و ذخیره سازی مشابه و اطلاعات مربوط به دستگاهی که برای دسترسی به سایت های ما (به طور کلی کوکی ها) برای بهبود مشاهده ، گوش دادن و تجربه کاربری شما ، سفارشی سازی محتوا ، شخصی سازی پیام ها از طرف حامیان مالی NPR استفاده می کنید ، استفاده می کنند. ویژگی های رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل ترافیک NPR. این اطلاعات با رسانه های اجتماعی ، حمایت مالی ، تجزیه و تحلیل و سایر ارائه دهندگان یا ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاشته می شود. جزییات را ببینید.

می توانید روی “کلیک کنیدانتخاب شمادر زیر برای یادگیری و استفاده از ابزارهای مدیریت کوکی ها برای محدود کردن استفاده از کوکی ها هنگام بازدید از سایت های NPR. در هر زمان می توانید انتخاب کوکی خود را در این ابزارها تنظیم کنید. اگر روی “کلیک کنید”موافقت کنید و ادامه دهید“در زیر شما تأیید می کنید که به انتخاب کوکی های شما در این ابزارها احترام گذاشته می شود و در غیر این صورت با استفاده از کوکی ها در وب سایت های NPR موافقت می کنید.

2021-06-12 00:26:40

مطالعه کنید :  نخست وزیر کانادا گفت که بازیهای المپیک در سال 2022 در پکن فرصتی برای "فشار" بر چین در زمینه حقوق بشر خواهد داد - RT World News